About us

Po staletí se práškové formy specifických zeolitů používaly jako tradiční prostředky podporující

celkové zdraví a dobrou kondici člověka v celé Asii. ZEOBALANCE ®  společnosti  FATE s.r.o,  je doplněk zdravé výživy, vyráběný v České republice, s jedinečným složením zeolitu (clinoptilolitu), pocházejícího z dolu AIDAG společnosti  INTERGEO TETHISv Ázerbájdžánu.


 

Je velmi důležité vědět, že existují různé druhy zeolitů s různými úrovněmi kvality. Těžba, určená speciálně pro lidskou spotřebu, je možná jen na několika lokalitách na zemi. Zeolit - clinoptilolit, který používáme v produktech ZEOBALANCE ®
patří do jedné z těchto lokalit. Známý geofyzik Prof. Elchin Khalilov, majitel společnosti vlastnící tento důl, již desítky let vyrábí zeolitové produkty, mající dlouhodobě velké úspěchy na celém východním trhu.

FATE s.r.o, jako dceřiná společnost p. Khalilova, našla v Čechách výborné podmínky a partnery na produkci našich zeolitových produktů a proto jsme se rozhodli na přesunu výroby do této země.

Stabilně držíme vysokou úroveň kontroly kvality při výrobě doplňků stravy 
ZEOBALANCE ®. Naše výrobky jsou speciálně vyvinuté ze zeolitu, který ve vědeckých studiích a klinických testech dosáhl nejkvalitnějších a nejefektivnějších zdravotních účinků. Všechny výrobky jsou vyráběny podle současných norem EU s garancí kvalitní výroby spol. NEOPHARMA a.s., která vlastní všechny potřebné HACAP certifikáty k bezpečné a kvalitní výrobě dle BASF a jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.